ÎN ATENȚIA STUDENȚILOR DIN ANUL I CINEGETICĂ - ÎNVĂȚĂMÂNT LA DISTANȚĂ

Deschiderea anului universitar 2021/2022 la Facultatea de Silvicultură și exploatări forestiere pentru programul de studii Cinegetică – învățământ la distanță (ID) va avea loc vineri 15 octombrie 2021, începând cu ora 11,30 - sala S I 2, Corpul S, str. Șirul Beethoven , Nr.1. Orele (pentru toți anii de studii) se vor desfășura, începând cu ora 12.00, conform orarului afișat pe site-ul facultății.

Având în vedere contextul situației epidemiologice naționale, determinată de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2, studenții vor intra în sală, neînsoțiți, pe baza listei de admitere, cu respectarea tuturor normelor de distanțare și de igienă stabilite de autorități. Intrarea în clădirea se face, obligatoriu, cu mască de protecție.